forum   kartki    subskrypcja    kontakt 

    

SERWISY Forum Foto Imprezy Internet Kamery Kartki Kina Lokale Ogłoszenia Pozlinki Reportaże Tapety Zabawa

Porównaj na trivago hotele w Poznaniu

   OFF CINEMA   

W dniach 18 – 22 listopada w Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego OFF CINEMA.

 

   Electric Light Orchestra w Poznaniu   

Niezwykły symfoniczny projekt - legendarna Electric Light Orchestra w towarzystwie polskiej orkiestry symfonicznej, po sukcesie ubiegłorocznej trasy, już w listopadzie ponownie odwiedzi nasz kraj!

 

   2 POZNAŃ LIVE FESTIVAL – FADO   

2 POZNAŃ LIVE FESTIVAL – FADO

W dniach 12-14. października 2009 r. odbędzie się II edycja Poznań Live Festival, którego organizatorem jest Fundacja Nuova. Najbliższa edycja Poznań Live Festival zostanie w całości poświęcona fado, bowiem w październiku 2009 roku przypada dziesiąta rocznica śmierci najwybitniejszej fadzistki świata - Amalii Rodigues.

 

   Basia wystąpi w Poznaniu   

Znakomita wokalistka Basia (właściwie: Barbara Trzetrzelewska) nagrywająca piosenki mieszczące się na pograniczu muzyki jazzowej oraz ambitnego popu po długiej przerwie ponownie zaśpiewa w Polsce i w Poznaniu.

 

   Kartingowe Mistrzostwa Polski   

W dniach 18 i 19 lipca na torze kartingowym Tor "Poznań" rozegrana zostanie V i VI Runda Kartingowych Mistrzostw Polski oraz V i VI Runda Pucharu GKSK. Rundy są projektem współfinansowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Urzędu Miasta Poznania.

 

   ANIMATOR 2009   

W Poznaniu odbywać się będzie największe święto animacji w Polsce i jeden z większych tego typu festiwali w Europie. W dniach od 6 do 11 lipca Stolica Wielkopolski stanie się Stolica Światowej Animacji.

 

   Festiwal Teatralny MALTA 2009   

Festiwal Teatralny MALTA 2009

22 czerwca rusza kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego MALTA. Tegorocznym spektaklom towarzyszyć będą wielkie koncerty - zagrają Jane's Addiction, Nine Inch Nails.