forum   pyrypy    kartki    subskrypcja    chat    kontakt 

    

SERWISY   Forum Foto Imprezy Internet Kamery Kartki Kina Lokale Ogłoszenia Pozlinki PYRYPY Reportaże Tapety Zabawa

        Atrakcje Poznania     

 

W tej części serwisu chcemy Wam przedstawić te miejsca w Poznaniu, które warto odwiedzić jeśli przyjedziecie do naszego miasta oraz te, które trzeba znać będąc mieszkańcem Poznania.

Znajdziecie tutaj informacje o najcenniejszych zabytkach Poznania - o Katedrze, o Farze, o Starym Rynku i innych.

Znajdziecie tutaj informacje o najchętniej odwiedzanych atrakcjach turystycznych - punkcie widokowym na Akademii Ekonomicznej, o Malcie, o ZOO, o Ogrodzie Botanicznym i innych.

Obecnie nie ma tutaj jeszcze wszystkich ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc w Poznaniu, ale postaramy się te braki nadrobić.

Aby zapoznać się z poszczególnymi atrakcjami wybierzcie je ze spisu na prawym menu.

Jeżeli interesuje Was więcej niż tylko podstawowe informacje o wybranych zabytkach - odwiedźcie część Informatora zatytułowaną Architektura i zabytki .

Niezależnie od tego na jak długo wybieracie się do Poznania warto abyście się zapoznali z przygotowanymi dla Was Poradami dla turystów , dzięki nim możecie uniknąć zagrożeń czyhających na osoby nieznające Poznania.

Jeśli chcecie dowiedzieć się co można zobaczyć wokół Poznania  - odwiedźcie część Informatora zatytułowaną Okolice Poznania.

Jeżeli zapoznaliście z przygotowanymi dla Was informacjami i uważacie, że czegoś jeszcze brakuje, bądź że jakieś informacje są zbyt skromne - napiszcie do nas o tym - poznan4u@poznan4u.com.pl .

Poszukujemy osób posiadających stare zdjęcia Poznania oraz poznaniaków. Osoby dysponujące takimi zdjęciami, pocztówkami lub skanami prosimy o kontakt mailem na adres poznan4u@poznan4u.com.pl