forum   pyrypy    kartki    subskrypcja    chat    kontakt 

        

SERWISY   Forum Foto Imprezy Internet Kamery Kartki Kina Lokale Ogłoszenia Pozlinki PYRYPY Reportaże Tapety Zabawa

 Area 51

HTTP 403 ERROR - Too many users connected

To najczęściej spotykany komunikat kiedy próbujemy się połączyć z www.terraserver.com  :( Niestety tak będzie jeszcze przez jakiś czas bo na tą stronę próbuje wejść miliony ludzi z całego świata - szansa by cokolwiek zobaczyć jest pomiędzy godziną 1 a 4 w nocy, w pozostałych godzinach nie ma szans nawet ze stałych łącz. Jeśli jednak będziecie próbować nadal to adres strony ze zdjęciami jest taki www.terraserver.com/Area51.asp 

Co tam jest?

Zdjęcia Obszaru 51, supertajnego poligonu amerykańskich Air Force w Nevadzie, który od wielu lat przyciąga wierzących w UFO i wielbicieli serialu "Z archiwum X", zostały opublikowane w Internecie. 

Firma Aerial Images ujawniła pięć fotografii. Podano, że przy ich sporządzaniu korzystano z pomocy Microsoftu, Kodaka, Digital Equipment Corporation, Autometric Inc. i rosyjskiej agencji Sovinformsputnik. Partnerzy ci współpracowali przy wysłaniu w kosmos w 1998 r. satelity, którego zadaniem było stworzenie mapy Ziemi. Zrobił on również zdjęcia sekretnego poligonu. 

Poligon Groom Dry Lake Air Force Base - zajmuje obszar blisko 13 tys. km kw. na północny zachód od Las Vegas. W latach 50. testowano tam samolot szpiegowski U-2. Później m.in. supertajny samolot SR-71 Blackbird oraz myśliwiec F-117A i bombowiec B-2. Osoby wierzące w UFO przekonywały, że pozaziemskie obiekty znikały w bazie Air Force w Nevadzie. Tam ich części były kopiowane do amerykańskich prototypów samolotów. "Na zdjęciach są pasy startowe, budynki, autobusy, miejsca testowe, ale nie ma żadnej zielonej istoty, czy super sekretnego pojazdu" - powiedział John Hoffman, szef korporacji Aerial Images  

Co tam jest?

Zdjęcia nie są wielkie :( Na stronie terraservera możecie te obrazki nawet kilkanaście razy powiększyć - zatem warto spróbować... :)