forum   pyrypy    kartki    subskrypcja    chat    kontakt 

        

SERWISY   Forum Foto Imprezy Internet Kamery Kartki Kina Lokale Ogłoszenia Pozlinki PYRYPY Reportaże Tapety Zabawa

       Strefa zabawy      

W tej części serwisu możecie poczytać i pooglądać reportaże przede wszystkim z Poznania, ale także z wielu interesujących wydarzeń zupełnie nie związanych ze stolicą Wielkopolski. Wspólną cechą wszystkich reportaży jest to, że wydarzenia jakie opisują i pokazują były lub są udziałem wielu osób. 

 

  Tapety do windowsów  

Chcesz urozmaicić swoje windowsy widoczkami Poznania i okolic? Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanych tapet. 

  Seti@Poznan  

Możesz przystąpić do międzynarodowego programu Seti - szukania obcej cywilizacji. Seti@Poznan to poznańska grupa licząca już prawie 200 osób - więcej o Seti i o grupie na kolejnej stronie.
 

  Boydrome  

Zapraszamy do poczytania o tym co pewnie wszyscy i tak już zaobserwowaliście - tutaj możecie się zapoznać obserwacjami anonimowego Poznaniaka.
 

  Snowball Flight - gra zimowa  

Z powodu kompletnego braku atrybutów zimy postanowiliśmy udostępnić Wam namiastkę zimy w postaci prostej gry Snowball Fight - może małe zawody w czasie przerwy w pracy?
 

  Super gra w prezenty  

Chcecie pogonić prosiaki kradnące prezenty? Gra posiada ranking najlepszych zawodników z całej Polski.
 

  Program Żona 1,0  

Jeżeli jeszcze nie używacie programu Żona 1,0 powinniście koniecznie zapoznać się z opisem systemu, a szczególnie jego wadami.
 

  Area 51  

Area 51 to tajna baza amerykańska, w której jak wieść niesie znajdują się odnalezione szczątku UFO oraz inne tajne obiekty. Zamieszczamy kilka zdjęć satelitarnych z serwera, na który trudno się dostać :)